Forum PTMA
http://forum.ptma.pl/

Astronarium, koniec 3 serii
http://forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=100&t=924
Strona 1 z 1

Autor:  Marek Substyk [ 16 grudnia 2016, 10:44 ]
Tytuł:  Astronarium, koniec 3 serii

Koleżanki, Koledzy! Szanowni Państwo!

Dobiegła końca III seria programu ASTRONARIUM. Ostatni, 34. odcinek "The best off..." będzie miał premierę dziś w środę 14 grudnia w TVP3 o godz. 15:35 i 24:50 (powtórka w czwartek 9:30).

W dalszym ciągu utrzymujemy jednak te same godziny emisji powtórek w
TVP3 i TVP Polonia (środy 15:55) oraz premiery do zakończenia serii w
TVP1 (sobota 10:35, piątek 8:30). Wszystkie odcinki w dobrej jakości można znaleźć na kanale https://www.youtube.com/c/AstronariumPl.

Programu można używać bez ograniczeń w niekomercyjnych celach edukacyjnych i popularyzatorskich w szkołach, uczelniach, festiwalach nauki etc. Używanie programu i emisja w celach komercyjnych jest możliwa tylko za zgodą właścicieli praw autorskich, czyli Polskiego Towarzystwa Astronomicznego i Telewizji Polskiej.

Sumaryczna oglądalność poszczególnych odcinków w telewizji już dziś przekracza milion widzów. Zarząd PTA czyni starania o pozyskanie dalszych środków z MNiSW na realizację dwóch kolejnych serii programu.

Dziękuję wszystkim astronomom i innym osobom, które zgodziły się wystąpić przed naszymi kamerami, za ich twórczy wkład w realizację serialu. Wielu innym Koleżankom i Kolegom jestem wdzięczny za pomoc w organizacji planu zdjęciowego, za wskazówki i rady dotyczące poszczególnych scenariuszy, a także uwagi krytyczne po realizacji i emisji filmów.

Mam nadzieję do zobaczenia w następnych odcinkach,

Maciej Mikołajewski
Wiceprezes PTA, współscenarzysta Astronarium

Załączniki:
astronarium_logo_720.jpg
astronarium_logo_720.jpg [ 162.68 KiB | Przeglądany 4121 razy ]

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/