Forum PTMA
http://forum.ptma.pl/

II Zjazd Sekcji Obserwacji Słońca
http://forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=27&t=968
Strona 1 z 1

Autor:  Tadeusz Figiel [ 12 marca 2017, 19:22 ]
Tytuł:  II Zjazd Sekcji Obserwacji Słońca

Uwaga!
W 2018 roku czeka nas II już Zjazd naszej Sekcji, dlatego już dzisiaj chciałbym wiedzieć, ilu będzie uczestników zjazdu? Zjazd odbędzie się w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym W Niepołomicach pod Krakowem. W tym celu nasza koleżanka i obserwator Słońca przygotowała dla was ankietę.
https://goo.gl/forms/XJ73hGLu4lEtvY2o1
Po rozmowie z dyrektorem MOA http://moa.edu.pl Panem Dominik Pasternak mogę przekazać wam to, co ustaliliśmy. Ośrodek MOA posiada 40 miejsc noclegowych. Do naszej dyspozycji jest 5 domków po 8 miejsc w każdym. Koszt noclegu za dobę wynosi 30 zł. od osoby. Dyrektor zgadza się na miejsce dla sponsora. Chodzi o wystawę sprzętu astronomicznego czy fotograficznego. Sam zgłosił również możliwość seansu w planetarium. Nie ma niestety stołówki ale jest możliwość zamówienia kateringu lub posiłków w restauracji, do których jest 10 minut drogi.
W razie pogodnej nocy Pan Pasternak zaproponował obserwacje w obserwatorium. W związku z naszymi zjazdami poszukiwaniem i rozmowami ze sponsorami zajmie się dr Tomasz Książczyk mający już pewne doświadczenie.
Na tą chwilę (21 lutego) w II zjeździe SOS PTMA zgłosiło swoją chęć uczestnictwa 36 osób.

Koordynator SOS PTMA
Tadeusz Figiel

Autor:  Agnieszka Nowak [ 12 marca 2017, 20:26 ]
Tytuł:  Re: II Zjazd Sekcji Obserwacji Słońca

Super, że już tylu chętnych. Myślę, że będzie równie fajnie, jak w zeszłym roku :)

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/