Forum PTMA
http://forum.ptma.pl/

Wybierzmy logo Ostoi Ciemnego Nieba!
http://forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=45&t=362
Strona 1 z 1

Autor:  Tomasz Zaraś [ 02 września 2014, 00:06 ]
Tytuł:  Wybierzmy logo Ostoi Ciemnego Nieba!

Prace nad oficjalnym projektem loga całego terenu CN- 005 objętego ochroną, czyli Ostoi Ciemnego Nieba, prowadził Damian Podeszwa z okolic Wielunia, mój dobry Kompan z Astro-Zone.pl, studiujący grafikę w szerokim tego słowa znaczeniu. Bardzo się cieszę, że już wreszcie coś nowego się dzieje w kwestii naszej ostoi ciemnego nieba.
Dziękuję Damianowi, że tak szybko i zręcznie wykonał owe prace.

Zaznaczam, że w chwili obecnej, projekt loga prezentujący ostoję ciemnego nieba, nie jest oficjalny. W najbliższych dniach, spotykam się z Panem Dr. Arkadiuszem Świderskim, Wiceburmistrzem Miasta i Gminy Sieraków, tematem spotkania będzie przede wszystkim wątek rozwoju astronomii amatorskiej w rejonie oraz jakie podejmiemy działania w kwestii współpracy oraz promocji ostoi ciemnego nieba.

Projekt znaków rozpoznawczych oraz reprezentujących naszą ostoję, wkrótce się pojawi na biurku Pana Burmistrza. Mam nadzieję, że pomysł Mu się spodoba, a także Kierownictwu Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Chalinie.

A ja już dziś mam dla wszystkich zainteresowanych rozwojem ostoi ciemnego nieba małą propozycję. Rodzaj zabawy przyjemnego z pożytecznym. Może zechcecie zagłosować, które logo Waszym zdaniem jest najbardziej ciekawe, rzucające się w oczy. Które Waszym zdaniem zasługuje by zostać oficjalnym logiem naszego terenu ochronnego CN-005?
Wynikami podzielę się z naszymi Włodarzami w Urzędzie Miasta i Gminy

Pozdrawiam Serdecznie

Załączniki:
projekt logo.jpg
projekt logo.jpg [ 45.75 KiB | Przeglądany 3240 razy ]

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/