Dzisiaj jest 26 lutego 2024, 05:40

Czas środkowoeuropejski letni


Forum PTMA - Regulamin

=================================================================
UWAGA: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT DLA OSÓB KTÓRE SIĘ REJESTRUJĄ
=================================================================

Rejestracja wyłącznie na prawdziwe imię i nazwisko. Inne rejestrowane loginy nie będą aktywowane!
Koniecznie zapoznaj się z naszym regulaminem.
Rejestrując się, korzystaj z polskich znaków, a pomiędzy imieniem a nazwiskiem nie wstawiaj podkreśnika lub innych znaków. Np. Jan Nowak, Paweł Piątkowski, etc...
W razie problemów kontaktuj się z administratorem forum pod adresem admin@ptma.pl
=================================================================
Rejestrując się na „Forum PTMA” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum PTMA”. „Forum PTMA” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.


Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Group”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „General Public License” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Forum PTMA” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Forum PTMA”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group