Forum PTMA
https://forum.ptma.pl/

Piknik naukowy 2015 opinia organizatorów
https://forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=20&t=709
Strona 1 z 1

Autor:  Krzysztof Piasecki [ 25 września 2015, 16:42 ]
Tytuł:  Piknik naukowy 2015 opinia organizatorów

Poniżej list od organizatora Pikniku , bardzo pozytywna opinia. Dziękuję wszystkim!

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za udział w 19. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Dziękujemy za Państwa wysiłek, wyobraźnię i otwartość w dzieleniu się wiedzą z publicznością. Wspólnie udowadniamy, że o nauce można mówić w sposób ciekawy i przystępny. Tłumy zwiedzających i renoma Pikniku, także poza granicami Polski, są również Państwa zasługą!

Jednocześnie każda kolejna edycja przynosi nowe doświadczenia i wnioski, które służą jako punkt wyjścia do rozważenia zmian w kolejnych latach.

Poniżej znajdą Państwo kilka spostrzeżeń dotyczących Państwa stanowiska:

Bardzo dobre stanowisko, pokazy przygotowane na wysokim poziomie i dostosowane do warunków piknikowych. Bardzo podobał nam się pokaz obserwacji plam słonecznych ze względu na fakt samodzielnej obserwacji zjawiska przez odwiedzajacego. Zadania dla dzieci polegające na rysowaniu w lustrze - znacznie lepsze i ciekawsze niż częste na innych stoiskach kolorowanki. Serdecznie gratulujemy.

Mamy nadzieję, że powyższe spostrzeżenia członków Zespołu Programowego będą dla Państwa wartościowym uzupełnieniem procesu przygotowania i realizacji stanowiska piknikowego.
Korzystając z okazji, życzymy Państwu niesłabnącego entuzjazmu i zaangażowania w działania związane z upowszechnianiem nauki.

Pozdrawiamy
Zespół Organizacyjny Pikniku Naukowego

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/